Leto je užasné a cítime sa v ňom skvele. Máme ve sebe viac radosti, viac DOVOĽUJEM si, DOPRAJEM si, a to je presne to čo máš cítiť celý rok. Nie každý deň je pohoda, nie každý deň sa cítime len v radosti, niektoré dni potrebuješ viac pozornosti. Viac byť pre seba.
A toto je cieľom, vztvoriť si truhlicu radostli, ľahkosti a v čase keď sa necítiš ok, postláčaš "gombíky" na tele, kde máš zapísanú udalosť, kde si sa cítila sebevaedomo, v radosti a cítila si sa naplnená.
To ako sa cítiš budeš vedieť meniť. Radosť nebudeš hľadať budeš ju mať v sebe, kedykoľvek potrebuješ.
Ty si tá dôležitá a ty stojíš za všetkú lasku sveta.
A udeje sa tu ešte jedna krásna a dôležitá vec, nájsť si čas pre seba bude pre teba prirodzené.
21. dní pocitov, letného vibu v tebe po celučičký rok.